Nakupujeme

Logo eshopu Econea.cz

Pavel a Martin začali nejprve u sebe.

Na e-shopu Econea.cz nakupujeme už několik let. Dostal nás svým příběhem. Vezměte si to, dva kamarádi, kteří si jednou takhle v hospůdce řekli, že by bylo fajn začít podnikat v něčem, co má opravdový hlubší smysl. Rozhodli se stát malými každodenními hrdiny.

5 důvodů, proč nakupujeme na Econea.cz:

  • Žádný greenwashing. Neprodávají nic, co se za zelené jen vydává. Každý produkt, který na e-shopu najdete, je prokázaně šetrný k životnímu prostředí.
  • 100% bez utrpení. Všechny výrobky na e-shopu jsou plně veganské. Žádný z produktů nebyl testován na zvířatech a neobsahuje žádnou živočišnou složku.
  • ZERO WASTE balení. Econea.cz nepoužívá k balení žádné plastové výplně či fólie. Balí do kartonu, který se k nim dostal od dodavatelů. Opakovaně je využívají.
  • Podporuje lokální produkty. Není příliš šetrné posílat produkty přes půl světa. I na to berou Pavel a Martin ohled a vybírají přednostně lokální produkty.
  • Testováno na lidech. Před tím než jde produkt do prodeje je vystaven testování týmem lidí okolo Econey. K vám se tak dostane jen to, co opravdu funguje 🙂

A kdyby vás příběh Pavle a Martina opravdu zaujal, můžete si pustit rozhovor, který s nimi natočila zerowaste a cestovatelská blogerka Weef.

Ještě dnes si pamatujeme náš první nákup na Econea.cz. Bylo to před dvěma lety a objednávali jsme si bambusové kartáčky. Haha, teď už je používají všichni členové našich rodin. 🙂


Pokud vás zajímá naše zkušenost s konkrétními produkty, přečtete si některou z recenzí:


S Econeou máme dlouhodobě dobrou zkušenost a i proto jsme se rozhodli zapojit do jejich partnerského programu. Co to znamená? Pokud na zmíněný e-shop přijdete skrze odkazy umístěné na našem blogu a nakoupíte, získéme drobnou provizi, kterou použijeme na provoz a další rozvoj blogu.

Děkujeme, že nám důvěřujete!

Lucie a Matouš